26 липня Костянтин Грищенко та Дмитро Табачник зустрілись з чемпіонами та призерами ХХVII  Всесвітньої літньої Універсіади 2013 року

26 липня Костянтин Грищенко та Дмитро Табачник зустрілись з чемпіонами та призерами ХХVII Всесвітньої літньої Універсіади 2013 року

26 липня відбулась урочиста зустріч Віце-прем'єр-міністра України Костянтина Грищенка та Міністра освіти і науки Дмитра Табачника з чемпіонами та призерами ХХVII Всесвітньої літньої Універсіади 2013 року.

Нинішня Універсіада не тільки побила попередній рекорд щодо кількості учасників, а й з видів спорту. Вперше у змаганнях такого рангу взяли участь понад тринадцять тисяч студентів-спортсменів з майже 2800 вищих навчальних закладів, які представляли понад 160 країн світу.

Учасники Універсіади-2013 розіграли 351 комплект медалей різного ґатунку у 27-ми видах спорту. Приємно відзначити, що серед учасників Універсіади-2013 було майже 370 українських юнаків і дівчат, які змагалися за нагороди у 23 видах спорту. Вони представляли 90 вищих навчальних закладів. З медалями повернулися студенти 42 вітчизняних вищих навчальних закладів.

Під час закриття Всесвітніх студентських ігор доріжками стадіону «Казань-арена» гордо крокувала і українська делегація. Вітчизняні студенти успішно представили Україну на міжнародній арені, здобувши 77 медалей різного ґатунку (12 золотих, 29 срібних, 36 бронзових).

Фото зустрічі дивіться тут

Відеоматеріал тут

Григорій Городецькій
Київ
спеціально для Univer.tv

Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс