Київ: проведено  IV Всеукраїнську школу з права інтелектуальної власності

Київ: проведено IV Всеукраїнську школу з права інтелектуальної власності

15-16 лютого 2014 року в місті Києві пройшла IV Всеукраїнська школа з права інтелектуальної власності, яка об’єднала висококваліфікованих спеціалістів у даній галузі права та студентів з різних міст України, які виявили бажання взяти участь у заході.

Перший день школи, який відбувався на базі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, розпочався з привітань Голови осередку Ліги студентів АПУ у місті Києві Марії Копиці та Тетяни Кудрицької старшого юриста ЮФ «Василь Кісіль і Партнери», які побажали всім учасникам хорошого дня, гарної робочої атмосфери та плідної праці.

Першою з доповіддю виступила Тетяна Кудрицька – старший юрист ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» та адвокат, яка висвітлила певні аспекти та особливості судового захисту телевізійного контенту в мережі Інтернет та зосередила увагу на проблемних аспектах визначення підсудності та на особливості доказування вчиненого порушення. Далі до слова запросили Петра Боровика - Патентного повіреного, який розповідав про те, як правильно створити та отримати сильний патент в Україні та в інших країнах, якими повинні бути принципи в основі створення. Також спікер окреслив проблему зловживання патентними правами, її особливості в Україні та пов’язані з нею ризики для винахідників та бізнесу. Учасникам дуже сподобалась розповідь пана Петра, оскільки вона містила багато нової та цікавої інформації.

Наступними виступили Євген Компанець та Тарас Цикалюк – юристи фірми «Пахаренко і партнери», їх тема була спрямована на практичні аспекти недопущення розповсюдження в Україні контрафактної продукції та питання використання в цьому контексті Митного реєстру об’єктів ІВ та боротьби з підробками всередині країни.

Другу панель відкрив Микола Потоцькийзаступник начальника відділу організації судового захисту прав ДП «Український інститут промислової власності». Темою пана Миколи була «Структура та функції Державної служби інтелектуальної власності України».

Продовжив панель Тарас Кислий - Радник юридичного бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери», який чітко окреслив проблеми охорони інтелектуальної власності в Україні та звернув увагу на багато деталей.

Останньою, але не менш вражаючою доповідачкою була Марія Ортинська – Патентний повірений України, директор Патентно – юридичної компанії «IPStyle». Пані Марія розповідала про тенденції у сфері права інтелектуальної власності, розвиток патентування в Україні та закордоном, перспективи роботи в галузі. Також спікеру було задано багато запитань, на які вона залюбки давала відповіді.

По закінченню першого дня учасники мали змогу провести час у дружній веселій компанії на корпоративній вечірці.

Другий день форуму пройшов в Київському кооперативному інституті бізнесу і права та розпочався з розповіді Ольги Осипчук - асистента керуючого партнера Адвокатського об’єднання IMG Partners з міжнародних відносин на тему: «Особливості міжнародної реєстрації торгових марок. Практика реєстрації торгових марок в ЄС та США». Ольга під час виступу акцентувала увагу на плюсах та мінусах даного процесу.

Далі захід продовжив Максим Бугай – юрист СMS Cameron McKenna, що звернув увагу учасників на Особливості захисту прав на торговельну марку в Антимонопольному комітеті України та охарактеризував основні законодавчі питання з цього приводу.

Третім спікером була Юлія Лахай - юрист Патентно-юридичної компанії «IPStyle». Юлія розповідала про актуальні питання захисту авторських прав за кордоном.

Останньою виступила Марія Ортинська, яка виступила із лекцією про Міжнародний захист прав промислової власності. Пані Марія навела багато цікавих прикладів та ще більше зацікавила учасників у сфері права інтелектуальної власності.

Наступним та одним із найцікавіших моментів заходу було вирішення практичних кейсів, які підготувала Марія Ортинська. Хоч і добігав до кінця день Школи, але усі присутні жваво та з великим ентузіазмом розв’язували дані їм завдання. Потім учасники мали змогу представляти інтереси позивача і відповідача, а самих активних та ініціативних пані Марія обіцяла взяти на стажування.

Закриття правничої школи супроводжувалось врученням всім учасникам та організаторам почесних сертифікатів.

Особливу вдячність висловлюємо Генеральному партнеру заходу: АО «ЮФ»Василь Кісіль і Партнери». Щиро вдячні за підтримку Патентно-юридичній компанії IPStyle. Також хочемо подякувати інформаційним партнерам таким як: Газеті «Приватний підприємець»; Всеукраїнському юридичному порталу Legalans.com; Освітньому порталу osvita.org.ua; Юридичному порталу PravoToday; Українсько-польському центру освіти "UniverPL"; Відділу новин Univer.TV; Студентському юридичному журналу; Платформі для молодих професіоналів «ЯППІ»; Інформаційному ресурсу StudNews.

Організатори школи висловлюють щиру подяку всім доповідачам IV Всеукраїнської школи з права інтелектуальної власності за їх пізнавальні та цікаві лекції, а також всім учасникам, які взяли участь у заході.

Осередок Ліги студентів АПУ в м. Києві надзвичайно вдячний КНУ ім. Шевченка та Київському кооперативному інституту бізнесу і права за надану допомогу у проведенні школи.

Надіємося на подальшу співпрацю та чекаємо нових зустрічей!

Уляна Білощена,

Прес-секретар осередку Ліги студентів АПУ в місті Києві


Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс